Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Tibet Alan Bray dla mężczyzn

Tibet Alan Bray dla mężczyzn

dymny

Tibet marki Alan Bray to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alan Bray. Nutami głowy są mandarynka i czerwone jabłko; nutami serca są skóra i korzeń fiołka; nutami bazy są ambra, mech dębowy, wanilia i olibanum.

Mandarynka Czerwone jabłko

Skóra Korzeń fiołka

Ambra Mech dębowy Wanilia Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tibet by Alan Bray.

Tibet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alan Bray Tibet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alan Bray Tibet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tibet marki Alan Bray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tibet marki Alan Bray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Gucci Gucci pour Homme Kenzo Tokyo by Kenzo Roccobarocco Gold Jeans Cologne Azzaro Acteur Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho Jaguar Jaguar Performance Franck Olivier Forever for Him Julian Rouas Versailles Charriol Charriol Homme Sport Montale Amber & Spices SoOud Fam Ulric de Varens Creation N° 44