Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Soliel Alan Bray dla kobiet

Soliel Alan Bray dla kobiet

tropikalny

Soliel marki Alan Bray to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alan Bray. Nutami głowy są pomarańcza, marakuja, ananas i czerwona porzeczka; nutami serca są jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, karmel i piżmo.

Pomarańcza Marakuja Ananas Czerwona porzeczka

Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Wanilia Karmel Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soliel by Alan Bray.

Soliel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alan Bray Soliel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alan Bray Soliel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soliel marki Alan Bray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soliel marki Alan Bray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Red Delicious Naomi Campbell Paradise Passion Escada Ocean Blue Lalique Amethyst Lancetti Etre Femme Ella Mikao Yujin Amour Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Avon Chic in Black Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009 Masaki Matsushima mat; pink Esprit VIP Life for Her Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical