Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Persona Grata Alan Bray dla mężczyzn

Persona Grata Alan Bray dla mężczyzn

Persona Grata marki Alan Bray to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alan Bray. Nutami głowy są bazylia i frezja; nutami serca są fiołek, lilia wodna i irys; nutami bazy są pomarańcza, cedr, skóra, ambra i paczula.

Bazylia Frezja

Fiołek Lilia wodna Irys

Pomarańcza Cedr Skóra Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Persona Grata by Alan Bray.

Persona Grata Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alan Bray Persona Grata, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alan Bray Persona Grata, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Persona Grata marki Alan Bray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Persona Grata marki Alan Bray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Gai Mattiolo Gai Mattiolo Uomo L`Erbolario Absinthium Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Egofacto Jamais le Dimanche 50 Cent Power by 50 Cent The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes O Boticario Styletto Michael Storer Djin Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger NANADEBARY Green Michel Germain Deauville pour Homme Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique