Marki » A » drzewne « Grupy

Luxor Alan Bray dla mężczyzn

Luxor Alan Bray dla mężczyzn

Luxor marki Alan Bray to drzewne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alan Bray. Nutami głowy są kardamon, kolendra, cynamon i gałka muszkatołowa; nutami serca są paczula, cedr, drzewo sandałowe i wetyweria; nutą bazy jest piżmo.

Kardamon Kolendra Cynamon Gałka muszkatołowa

Paczula Cedr Drzewo sandałowe Wetyweria

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luxor by Alan Bray.

Luxor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alan Bray Luxor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alan Bray Luxor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luxor marki Alan Bray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luxor marki Alan Bray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Armand Basi Basi Homme Versace Green Jeans Van Heusen Proximity Accord Parfait Heliotrope & Santal Ajmal Vice Eclectic Collections Agenda Gendarme 7 Sinful Scents Lust Kanøn Norwegian Wood Keiko Mecheri Genie des Bois Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Galimard Bel Canto