Marki » A » aromatyczno - owocowe « Grupy

L`Homme Adventure Alan Bray dla mężczyzn

L`Homme Adventure Alan Bray dla mężczyzn

cynamonowy
L`Homme Adventure Alan Bray dla mężczyzn Zdjęcia

L`Homme Adventure marki Alan Bray to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. L`Homme Adventure został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, jabłko i geranium; nutami serca są wetyweria, drzewo sandałowe i cedr; nutami bazy są goździk (przyprawa), cynamon, mech dębowy i piżmo.

Bergamotka Jabłko Geranium

Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr

Goździk (przyprawa) Cynamon Mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Homme Adventure by Alan Bray.

L`Homme Adventure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alan Bray L`Homme Adventure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alan Bray L`Homme Adventure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Homme Adventure marki Alan Bray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Homme Adventure marki Alan Bray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Adidas Adidas Originals Biotherm Eau Pure Neil Morris Aegean Oxbow Hawaiian Fantasy for Men Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Ananas Imperial CB I Hate Perfume Gathering Apples Infusion Organique Acai Rain Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Yachtsman Tobago Detaille Miles Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain