Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Greenland Alan Bray dla mężczyzn

Greenland Alan Bray dla mężczyzn

Greenland Alan Bray dla mężczyzn Zdjęcia

Greenland marki Alan Bray to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alan Bray. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są gałka muszkatołowa i biały pieprz; nutami bazy są nuty drzewne, cedr virginia i piżmo.

Cytrusy

Gałka muszkatołowa Biały pieprz

Nuty drzewne Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Greenland by Alan Bray.

Greenland Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alan Bray Greenland, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alan Bray Greenland, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Greenland marki Alan Bray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Greenland marki Alan Bray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Perry Ellis 360° Blue for Men Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence for Men Giorgio Armani Armani Code Casino Limited Edition 2008 Parfumerie Generale PG06 L'Eau Rare Matale Jasper Conran Jasper Conran Him Avon Mesmerize for Women Houbigant Navigator Hugo Boss Boss In Motion Black D.S. & Durga Beartrapper Yves Rocher Altika SoOud Al Jana Nicolai Parfumeur Createur Baladin