Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Etoile Alan Bray dla kobiet

Etoile Alan Bray dla kobiet

karmelowy

Etoile marki Alan Bray to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alan Bray. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są melon, frezja i róża; nutami bazy są wanilia, karmel i piżmo.

Cytrusy

Melon Frezja Róża

Wanilia Karmel Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Etoile by Alan Bray.

Etoile Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alan Bray Etoile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alan Bray Etoile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Etoile marki Alan Bray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Etoile marki Alan Bray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Always Belong Mona di Orio Nuit Noire Floris Zinnia Jeanne Arthes Sultane Jeanne Arthes Luxure Coty Vanilla Fields Winter Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Giorgio Valenti Rose Noire Secret Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle DECO Legends & Love Lulu Beauty Marlena Nejma Nejma 2