Marki » A » orientalne « Grupy

Bosfor Alan Bray dla mężczyzn

Bosfor Alan Bray dla mężczyzn

morski

Bosfor marki Alan Bray to orientalne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alan Bray. Nutami głowy są nuty drzewne i cytrusy; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa) i kolendra; nutami bazy są woda morska, mech, drzewo sandałowe i olibanum.

Nuty drzewne Cytrusy

Jaśmin Goździk (przyprawa) Kolendra

Woda morska Mech Drzewo sandałowe Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bosfor by Alan Bray.

Bosfor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alan Bray Bosfor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alan Bray Bosfor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bosfor marki Alan Bray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bosfor marki Alan Bray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Solange Azagury-Partridge Stoned Benetton Benetton Hot Bath and Body Works Sensual Amber Diptyque L'Eau Jardin de France Angelique Houbigant Monsieur Musk Oriflame Nomadic Him Christian Dior Ambre Nuit Michel Germain Sexual Secret Men Christina Aguilera X Pose Stardust Guerlain Tonka Imperiale Ava Luxe Ambre Fonce