Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Samourai Woman Love Gold Alain Delon dla kobiet

Samourai Woman Love Gold Alain Delon dla kobiet

tropikalny

Samourai Woman Love Gold marki Alain Delon to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i jabłko; nutami serca są cyklamen, mango i jabłoń; nutami bazy są Śliwka, kokos, piżmo i cedr.

Mandarynka Jabłko

Cyklamen Mango Jabłoń

Śliwka Kokos Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samourai Woman Love Gold by Alain Delon.

Samourai Woman Love Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alain Delon Samourai Woman Love Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alain Delon Samourai Woman Love Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samourai Woman Love Gold marki Alain Delon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samourai Woman Love Gold marki Alain Delon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
The Body Shop Chymara Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Jil Sander Style Pastels Blush Pink Lolita Lempicka Amarena Whim IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Oriflame Divine Sensual Anya`s Garden Star Flower Lisa Hoffman Tuscan Fig Payard Lychee Mousse Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Faberlic Chateaux de la Loire Il Profvmo Chocolat Frais