Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Samourai Woman Love Gold Alain Delon dla kobiet

Samourai Woman Love Gold Alain Delon dla kobiet

tropikalny

Samourai Woman Love Gold marki Alain Delon to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i jabłko; nutami serca są cyklamen, mango i jabłoń; nutami bazy są Śliwka, kokos, piżmo i cedr.

Mandarynka Jabłko

Cyklamen Mango Jabłoń

Śliwka Kokos Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samourai Woman Love Gold by Alain Delon.

Samourai Woman Love Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alain Delon Samourai Woman Love Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alain Delon Samourai Woman Love Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samourai Woman Love Gold marki Alain Delon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samourai Woman Love Gold marki Alain Delon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Crabtree & Evelyn Found Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Avril Lavigne Black Star Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Lisa Hoffman Tuscan Fig Avril Lavigne Forbidden Rose Pamela Anderson Malibu Night Bath and Body Works Forever Sunshine Cacharel Amor Amor Absolu Parfums DelRae Emotionnelle Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey