Marki » A » kwiatowe « Grupy

Samourai Woman Alain Delon dla kobiet

Samourai Woman Alain Delon dla kobiet

Samourai Woman marki Alain Delon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Samourai Woman został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, czarna porzeczka, nektarynka, yuzu, bergamotka i kardamon; nutami serca są piwonia, mimoza, kamelia, magnolia, ylang-ylang i róża; nutami bazy są przyprawy, ambra, nagietek i kadzidło.

Gałka muszkatołowa Czarna porzeczka Nektarynka Yuzu Bergamotka Kardamon

Piwonia Mimoza Kamelia Magnolia Ylang-ylang Róża

Przyprawy Ambra Nagietek Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samourai Woman by Alain Delon.

Samourai Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alain Delon Samourai Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alain Delon Samourai Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samourai Woman marki Alain Delon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samourai Woman marki Alain Delon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Pink Lily Victorio & Lucchino Carmen Victorio & Lucchino Abril Jo Malone Vintage Gardenia Victoria`s Secret So In Love Juicy Couture Eau de Couture Aveda Rose Attar Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash Yosh Kismet Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set Roberto Capucci Ballade a Venise Sanctuary Wild Rose & Violet