Marki » A » orientalne « Grupy

Samourai Alain Delon dla mężczyzn

Samourai Alain Delon dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

lekko korzenny

Samourai marki Alain Delon to orientalne perfumy dla mężczyzn. Samourai został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są różowy pieprz i cedr; nutami serca są jaśmin, bergamotka, róża i cytryna; nutami bazy są drzewo sandałowe i wetyweria.

Różowy pieprz Cedr

Jaśmin Bergamotka Róża Cytryna

Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samourai by Alain Delon.

Samourai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alain Delon Samourai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alain Delon Samourai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samourai marki Alain Delon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samourai marki Alain Delon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Moschino Moschino Salvador Dali Dalimania Renee Musk Avon Little White Dress Nez a Nez L’Hetre Reve Serge Lutens Fourreau Noir Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate Tonatto Profumi Amir Tesori d`Oriente White Musk Rasasi Muzarkash Keiko Mecheri Attar de Roses Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme