Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Samourai 47 Alain Delon dla mężczyzn

Samourai 47 Alain Delon dla mężczyzn

Miałem: 2

Samourai 47 marki Alain Delon to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Samourai 47 został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są estragon, cytryna, Śliwka japońska i bergamotka; nutami serca są cynamon, lawenda, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, wanilia, cyprys japoński, drzewo gwajakowe, wetyweria i cedr.

Estragon Cytryna Śliwka japońska Bergamotka

Cynamon Lawenda Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Wanilia Cyprys japoński Drzewo gwajakowe Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samourai 47 by Alain Delon.

Samourai 47 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alain Delon Samourai 47, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alain Delon Samourai 47, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samourai 47 marki Alain Delon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samourai 47 marki Alain Delon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Roberto Cavalli Just Cavalli Him Iceberg Twice Pour Homme Parfum d`Empire Fougere Bengale Maurer & Wirtz Tabac Lancetti Lancetti Homme L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Charles Jourdan Un Homme Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Caesars World Caesars Man Emperor Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme Azzaro Travelling Galimard Monsieur Galimard