Marki » A » drzewno - szyprowe « Grupy

Iquitos Alain Delon dla mężczyzn

Iquitos Alain Delon dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

Iquitos Alain Delon dla mężczyzn Zdjęcia

Iquitos marki Alain Delon to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Iquitos został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są kolendra, , nuty zielone, mandarynka, nuty owocowe, kwiat muszkatołowca i cytryna; nutami serca są aldehydy, miód, imbir, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża i kardamon; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, kokos, cywet, mech dębowy, wanilia, wetyweria i cedr.

Kolendra Nuty zielone Mandarynka Nuty owocowe Kwiat muszkatołowca Cytryna

Aldehydy Miód Imbir Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża Kardamon

Skóra Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Kokos Cywet mech dębowy Wanilia Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iquitos by Alain Delon.

Iquitos Recenzje Perfum

DREAMER80
DREAMER80

Zapach koszmar i trauma zapachowa, coś jakby mix aldehydów, formaliny, suszonych owoców i fizjologicznej, zwierzęcej nuty, coś jak zapach fretki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alain Delon Iquitos, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alain Delon Iquitos, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iquitos marki Alain Delon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iquitos marki Alain Delon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Aramis Aramis 900 Christian Dior Midnight Poison Nautica Nautica Decleor Un Air de Java Roger & Gallet Vetyver Halston Halston Couture Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Diptyque Opone Bois 1920 1920 Extreme Parfum d`Empire Iskander M. Micallef Arabian Diamond