Marki » A » aromatyczne « Grupy

Alain Delon Pour Homme Alain Delon dla mężczyzn

Alain Delon Pour Homme Alain Delon dla mężczyzn

Miałem: 1

Alain Delon Pour Homme marki Alain Delon to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Alain Delon Pour Homme został wydany w 1979 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są cyprys, jagody jałowca, bazylia, mięta, tangeryna i kardamon; nutami serca są jaśmin, bergamotka i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i wetyweria.

Cyprys Jagody jałowca Bazylia Mięta Tangeryna Kardamon

Jaśmin Bergamotka Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alain Delon Pour Homme by Alain Delon.

Alain Delon Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alain Delon Alain Delon Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alain Delon Alain Delon Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alain Delon Pour Homme marki Alain Delon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alain Delon Pour Homme marki Alain Delon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
The Body Shop Amorito Benetton B. Clean Fresh Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 La Perla Grigioperla Attitude Caron Pour Un Homme de Caron Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling Playboy Ibiza Sage Machado Sage L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010