Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

Ad Alain Delon Classic Alain Delon dla mężczyzn

Ad Alain Delon Classic Alain Delon dla mężczyzn

ziołowy

Ad Alain Delon Classic marki Alain Delon to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Ad Alain Delon Classic został wydany w 1980 roku. Nutami głowy są lawenda, jałowiec, dzięgiel, bazylia i bergamotka; nutami serca są aldehydy, sosna, goździk (roślina), cynamon i geranium; nutami bazy są miód, fasolka tonka, ambra, benzoes, mech dębowy i cedr.

Lawenda Jałowiec Dzięgiel Bazylia Bergamotka

Aldehydy Sosna Goździk (roślina) Cynamon Geranium

Miód Fasolka tonka Ambra Benzoes mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ad Alain Delon Classic by Alain Delon.

Ad Alain Delon Classic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alain Delon Ad Alain Delon Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alain Delon Ad Alain Delon Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ad Alain Delon Classic marki Alain Delon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ad Alain Delon Classic marki Alain Delon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hugo Boss Boss in Motion Jean Paul Gaultier Le Male Christian Dior Eau Noire Jean Patou Patou pour Homme Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Yves Saint Laurent Jazz Prestige Gres Cabaret Pour Homme Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara Arrogance Arrogance Uomo D.S. & Durga $ Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Amouage The Library Collection Opus II