Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Saat Safa Al-Rehab dla kobiet i mężczyzn

Saat Safa Al-Rehab dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Saat Safa Al-Rehab dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Saat Safa Al-Rehab dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Saat Safa Al-Rehab dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Saat Safa marki Al-Rehab to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, agar (oud), ambra, cytrusy, mech, paczula, szafran i róża.

Piżmo Jaśmin Agar (oud) Ambra Cytrusy Mech Paczula Szafran Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saat Safa by Al-Rehab.

Regal

Saat Safa Recenzje Perfum

Dakini
Dakini

Oud z ambrą w cytrusach. Tak w pierwszych chwilach odbieram ten zapach.
To już moja kolejna arabska fascynacja.
Wyłazi też trochę jaśminu, o dziwo świeżego, prosto ze zroszonego krzaczka.
W miarę upływu czasu, czyli gdzieś po godzinie, możemy spodziewać się róży i piżma.
Piękne to wszystko. Mimo braku wanili, a taki oud był dla mnie dotąd najbardziej pociągający, zapach ma w sobie coś fascynującego.
Jest jak zdrapka, która ujawnia nam wszystkie elementy łamigłówki dopiero po pracowitym wyczyszczeniu wierzchniej warstwy.
Tutaj zdrapywać niczego nie należy, kompozycja bowiem sama powoli i zaskakująco rozwinie skrzydła.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Al-Rehab Saat Safa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Al-Rehab Saat Safa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saat Safa marki Al-Rehab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saat Safa marki Al-Rehab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Pierre Balmain Ambre Gris Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Al-Rehab Khaliji Slava Zaitsev Maroussia Rasasi Sharina Lolita Lempicka Illusions Noires Au Masculin Eau de Minuit Serge Lutens Ambre Sultan Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Sarah Jessica Parker Twilight L`Artisan Parfumeur Al Oudh Molinard Habanita Eau de Parfum Calvin Klein Obsession Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Joop! Joop! Femme ScentStory 24 Gold Serge Lutens Feminite du Bois Agent Provocateur L'Agent Rasasi Sahar Al-Rehab Randa Yves Saint Laurent Opium