Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mubakhar Al-Rehab dla kobiet

Mubakhar Al-Rehab dla kobiet

dymny

Mubakhar marki Al-Rehab to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, ambra, białe piżmo, drzewo sandałowe, agar (oud), róża z taif, kadzidło i nuty przyprawowe.

Nuty kwiatowe Ambra Białe piżmo Drzewo sandałowe Agar (oud) Róża z Taif Kadzidło Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mubakhar by Al-Rehab.

Mubakhar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Al-Rehab Mubakhar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Al-Rehab Mubakhar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mubakhar marki Al-Rehab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mubakhar marki Al-Rehab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Bvlgari Petits et Mamans Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Olivier Strelli The World Is Wonderful Clean Clean Lather Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris Kate Moss Velvet Hour Les Nereides Musc de Samarkand Ella Mikao Yujin Feroce Apothia Velvet Rope