Marki » A » drzewne « Grupy

Aroosah Al-Rehab dla kobiet i mężczyzn

Aroosah Al-Rehab dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 2
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1

główne akordy
kwiatowy
zielony
ziołowy
drzewny
piżmowy

Aroosah marki Al-Rehab to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, piżmo, nuty kwiatowe, rumianek i nuty ziołowe.

Perfumowe Nuty

Nuty drzewne Piżmo Nuty kwiatowe Rumianek Nuty ziołowe

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 1
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aroosah by Al-Rehab.

Ten zapach przypomina mi...  

Aroosah Recenzje Perfum

Pure
Pure

W ciągu setek testów nigdy nie napotkałam zapachu tak bardzo podobnego do...kostki do WC. Takiej taniej, chemicznej. Niestety, nie będę się silić na opisywanie nut i szukanie zalet...pierwsze wrażenie jest silne i trwa przez kilka godzin. Zapach rozwinął się dopiero przy deszczowej pogodzie w coś orientalnego jak sklep z kadzidełkami...z kostką w tle. Może uda mi się znaleźć olejek, który dobrze się miesza z Aroosah, inaczej nie będę w stanie go nosić. Trwałość dobra, projekcja średnia.

Nov
19
2014
grudzienszal
grudzienszal

Amatorki lekkich i subtelnych zapachów o kwiatowych nutach będą zaskoczone.Na,,dzień dobry" uderza w nas potężna dawka zielonych nut i mocno zaznaczonego rumianku.Dla mnie jest to chwila,którą najchętniej bym pominęła.Po kilku minutach zaczyna przebijać esencja krzewu jaśminowca doprawiona mnogą ilością kwiatów.Już jest fajnie,ale najlepsze wyłazi po ok.godzinie.Wtedy dopiero robi się słodziutko,drzewnie,miło i na dodatek zapach pięknie zlewa się z ciałem.

Aug
26
2014
Pluszowy Misiek
Pluszowy Misiek

Ten zapach jest mocny, on jest wieczorowy oraz na chłodniejsze dni, ale co przewrotne to sprawdzał się u mnie w prawie 30 stopni, jest przesycony składnikami ziołowo-drzewnymi i idealnie wpasował się na letnie wieczory. Czuję się w nim bardzo dobrze, skład bardzo wpasowuje się w mój gust, olejek będzie wydajny bo nie trzeba go używać dużo by pięknie pachnieć.

Aug
22
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Aroosah by Al-Rehab 4.50 out of 5 based on 2 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Al-Rehab Aroosah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Al-Rehab Aroosah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aroosah marki Al-Rehab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aroosah marki Al-Rehab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Sergio Tacchini Sergio Tacchini Krizia Spazio Krizia Uomo Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Bond No 9 Riverside Drive Demeter Fragrance Giant Sequoia Zara Sandalo Xerjoff Homme Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood Ava Luxe Bois Fonce D.S. & Durga Orris Root Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver

Popularne marki i zapachy: