Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

True Love Al Musbah dla kobiet i mężczyzn

True Love Al Musbah dla kobiet i mężczyzn

True Love marki Al Musbah to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i zielona herbata; nutami serca są nuty kwiatowe, jaśmin, róża i nuty słodkie; nutami bazy są piżmo i paczula.

Bergamotka Zielona herbata

Nuty kwiatowe Jaśmin Róża Nuty słodkie

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True Love by Al Musbah.

True Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Al Musbah True Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Al Musbah True Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True Love marki Al Musbah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True Love marki Al Musbah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Hermes Rouge Hermes Eau Delicate D`Orsay La Dandy Dolce&Gabbana D&G Feminine Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Divine L'inspiratrice Montale Aoud Rose Petals Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Max Mara Kashmina Touch Geo. F. Trumper Wellington Cologne Byblos Essence Amway Ancestry Kate Walsh Boyfriend