Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Mukhamria Maliki Al Haramain Perfumes dla mężczyzn

Mukhamria Maliki Al Haramain Perfumes dla mężczyzn

agarowy

Mukhamria Maliki marki Al Haramain Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są jaśmin, szafran i piżmo; nutami serca są róża, paczula, wetyweria i wanilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, lilia, fiołek i agar (oud).

Jaśmin Szafran Piżmo

Róża Paczula Wetyweria Wanilia

Drzewo sandałowe Ambra Lilia Fiołek Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mukhamria Maliki by Al Haramain Perfumes.

Mukhamria Maliki Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mukhamria Maliki marki Al Haramain Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mukhamria Maliki marki Al Haramain Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Givenchy Organza Indecence Van Cleef & Arpels Birmane Chanel Bois des Iles Pierre Cardin Revelation Energy Bond No 9 New Haarlem Parfumerie Generale PG02 Coze Annayake Tomo becker.eshaya Golden Amber Seven Skies Lalita Soivohle Oudh Lacquer Long Lost Perfume Bakir