Marki » A » orientalne « Grupy

Monday Al Haramain Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Monday Al Haramain Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Monday marki Al Haramain Perfumes to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, mięta, drzewo sandałowe, brzoskwinia, ananas, tangeryna, irys, wawrzyn, kardamon, gujawa, biały pieprz i białe piżmo.

Ambra Mięta Drzewo sandałowe Brzoskwinia Ananas Tangeryna Irys Wawrzyn Kardamon Gujawa Biały pieprz Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Monday by Al Haramain Perfumes.

Monday Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Al Haramain Perfumes Monday, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Al Haramain Perfumes Monday, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Monday marki Al Haramain Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Monday marki Al Haramain Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Donna Karan Chaos Esprit Esprit Horizon Men Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Valentino Very Valentino for Men Chanel Allure Homme Edition Blanche Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Jovoy Paris Oriental Escentric Molecules Molecule 02 Al Haramain Perfumes Fakhrul Arab Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Rasasi Sadaf