Marki » A » orientalne « Grupy

Attar Mubakhar Gold Al Haramain Perfumes dla kobiet

Mam: 1

agarowy
dymny

Attar Mubakhar Gold marki Al Haramain Perfumes to orientalne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, agar (oud), kadzidło, kardamon, nuty kwiatowe, nuty przyprawowe, ambra, drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Szafran Agar (oud) Kadzidło Kardamon Nuty kwiatowe Nuty przyprawowe Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Attar Mubakhar Gold by Al Haramain Perfumes.

Attar Mubakhar Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Al Haramain Perfumes Attar Mubakhar Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Al Haramain Perfumes Attar Mubakhar Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Attar Mubakhar Gold marki Al Haramain Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Attar Mubakhar Gold marki Al Haramain Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Donna Karan Chaos Lalique Lalique Le Parfum Ayala Moriel Gigi Jean Desprez Bal a Versailles Demeter Fragrance Junior Mints Jardin de France Angelique L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Tonatto Profumi Amir Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Yves Rocher Vanille Noire Nobile 1942 Ambra Nobile