Marki » A » orientalne « Grupy

Attar Al Kaaba Al Haramain Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Attar Al Kaaba Al Haramain Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

agarowy

Attar Al Kaaba marki Al Haramain Perfumes to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), drzewo sandałowe, ambra i róża z taif.

Agar (oud) Drzewo sandałowe Ambra Róża z Taif

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Attar Al Kaaba by Al Haramain Perfumes.

Attar Al Kaaba Recenzje Perfum

Attar Al Kaaba by Al Haramain Perfumes 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Attar Al Kaaba marki Al Haramain Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Attar Al Kaaba marki Al Haramain Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Aftelier Tango Annick Goutal Ambre Fétiche Solange Azagury-Partridge Stoned Tous Tous Man Missoni Missoni Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Penhaligon`s Artemisia Lavanila Laboratories Pure Vanilla Le Labo Poivre 23 London JoAnne Bassett Sacred Incense Melange Perfume Melange Solid Perfume Warm Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her