Marki » A » kwiatowe « Grupy

Savannah Ajne dla kobiet i mężczyzn

Savannah Ajne dla kobiet i mężczyzn

wodny

Savannah marki Ajne to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, lima, grejpfrut i bergamotka.

Magnolia Lima Grejpfrut Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Savannah by Ajne.

Savannah Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajne Savannah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajne Savannah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Savannah marki Ajne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Savannah marki Ajne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etro Dianthus Lise Watier Desirable Halloween Halloween Fatal Rose Mango Mango Tattoo Montale Jasmine Full Il Profvmo Aria di Mare Tom Tailor Ocean for Women The Body Shop Love ETC Gloria Vanderbilt Reverie Pure Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Caswell Massey Honeysuckle Bronnley Lily of the Valley