Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Maternite Epice - Spice Ajne dla kobiet

Maternite Epice - Spice Ajne dla kobiet

Maternite Epice - Spice marki Ajne to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak pelargonia pachnąca, drzewo sandałowe i indyjskia paczula.

Pelargonia pachnąca Drzewo sandałowe Indyjskia paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maternite Epice - Spice by Ajne.

Maternite Epice - Spice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajne Maternite Epice - Spice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajne Maternite Epice - Spice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maternite Epice - Spice marki Ajne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maternite Epice - Spice marki Ajne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code Sheer Jo Malone Blue Agava & Cacao Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008 Creed Love in White Aubusson Perlissima d`Aubusson Benefit Something about Sofia Floris Snow Rose The Party The Garden Party Iris M. Micallef Night Aoud Penhaligon`s Night Scented Stock Poiray Sceau de Coeur