Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aphrodite Ajne dla kobiet

Aphrodite Ajne dla kobiet

dymny

Aphrodite marki Ajne to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak madagaskarska wanilia, mirra, marokańska róża, olejek róży tureckiej i róża bułgarska.

Madagaskarska wanilia Mirra Marokańska róża Olejek róży tureckiej Róża bułgarska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aphrodite by Ajne.

Aphrodite Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajne Aphrodite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajne Aphrodite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aphrodite marki Ajne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aphrodite marki Ajne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Grand Amour Yves Saint Laurent Cinema Gold Otto Kern Otto Kern Woman Burberry Burberry Brit Gold Nanette Lepore Shanghai Butterfly Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Aubusson Aubusson Couleurs Miller Harris Noix de Tubereuse Jeanne Arthes Sultane Silver S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme Scents of Time Maya JoAnne Bassett Marie Antoinette