Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Zahee Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Zahee Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Zahee marki Ajmal to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są galbanum i bergamotka; nutami serca są paczula, jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo, wetyweria i drzewo sandałowe.

Galbanum Bergamotka

Paczula Jaśmin Róża

Piżmo Wetyweria Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zahee by Ajmal.

Zahee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Zahee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Zahee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zahee marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zahee marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Isabella Rossellini Storia Clean Wellness by Clean Harmony Juliette Has A Gun Citizen Queen Ulric de Varens Varens Love Nasomatto China White Comme des Garcons Pearly Monster Sarah Jessica Parker Twilight Avon Spotlight Alyssa Ashley Musk MDCI Parfums Rose de Siwa Chantal Thomass Osez-Moi!