Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Vega Ajmal dla kobiet

Vega Ajmal dla kobiet

tuberozowy
Vega Ajmal dla kobiet Zdjęcia

Vega marki Ajmal to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Vega został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, czarna porzeczka i czerwone jagody; nutami serca są róża, tuberoza i fiołek; nutami bazy są paczula, piżmo i wanilia.

Bergamotka Grejpfrut Czarna porzeczka Czerwone jagody

Róża Tuberoza Fiołek

Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vega by Ajmal.

Vega Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Vega, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Vega, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vega marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vega marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Chopard Infiniment Giorgio Armani Armani Mania Romeo Gigli Romeo Gigli Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women Keiko Mecheri Peau de Peche Oscar de la Renta Oscar Gold Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Boadicea the Victorious Powerful Love & Toast Pomme Poivre Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum