Marki » A » aromatyczno - owocowe « Grupy

Silver Shade Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Silver Shade Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Silver Shade marki Ajmal to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Silver Shade został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są liść fiołka, Śliwka, czarna porzeczka, lima, bergamotka i cytryna; nutami serca są róża, jaśmin i irys; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, fasolka tonka, białe piżmo, ambra i cywet.

Liść fiołka Śliwka Czarna porzeczka Lima Bergamotka Cytryna

Róża Jaśmin Irys

Cedr Drzewo sandałowe Fasolka tonka Białe piżmo Ambra Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Shade by Ajmal.

Silver Shade Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Silver Shade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Silver Shade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Shade marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Shade marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Liz Claiborne Curve Connect for Women Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy Elizabeth Arden Green Tea Tropical L`Erbolario Rugiada d`Oriente Calvin Klein CK One Collector Bottle 2008 Morgane le Fay Green M. Micallef Sous Le Figuier CB I Hate Perfume Gathering Apples Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata Demeter Fragrance Sanrio Huitieme Art Parfums Aube Pashmina