Marki » A » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Shagaf Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Shagaf Ajmal dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Shagaf Ajmal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Shagaf Ajmal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Shagaf marki Ajmal to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Shagaf został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są kwiaty i przyprawy; nutami bazy są agar (oud), ambra i piżmo.

Nuty owocowe

Kwiaty Przyprawy

Agar (oud) Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shagaf by Ajmal.

Shagaf Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Shagaf, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Shagaf, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shagaf marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shagaf marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Kenzo Air Aramis Aramis Cool Calvin Klein Calvin Calvin Klein CK One Summer 2005 Amouage Reflection Man Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Christian Dior Dior Homme Cologne Krizia Time Uomo Reminiscence Musc Ralph Lauren Romance Silver Krizia Easy Krizia Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Bijou