Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Najla Ajmal dla kobiet

Najla Ajmal dla kobiet

Mam: 1

Najla marki Ajmal to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Najla został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, drzewo sandałowe, cedr, szafran i róża.

Piżmo Jaśmin Drzewo sandałowe Cedr Szafran Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Najla by Ajmal.

Najla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Najla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Najla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Najla marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Najla marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Air-Val International Minnie Mouse Ineke Evening Edged In Gold NafNaf NafNaf Robert Piguet Baghari 2006 Arrogance Glamour Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) Red Pearl Silver Ring Serge Lutens Rose de Nuit Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Guerlain Shalimar Black Mystery 2007