Marki » A » orientalne « Grupy

Mukhallat Tharwaan Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Mukhallat Tharwaan Ajmal dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Mukhallat Tharwaan marki Ajmal to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi róża; nutami serca są drzewo sandałowe i ambra; nutami bazy są piżmo, szafran, agar (oud) i przyprawy.

Róża

Drzewo sandałowe Ambra

Piżmo Szafran Agar (oud) Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mukhallat Tharwaan by Ajmal.

Mukhallat Tharwaan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Mukhallat Tharwaan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Mukhallat Tharwaan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mukhallat Tharwaan marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mukhallat Tharwaan marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Thierry Mugler Angel La Part des Anges Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Profumum Roma Fiori d'Ambra Sonoma Scent Studio Ambre Noir Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco DSH Perfumes Arome d'Egypte (a Spikenard perfume; Natural) Boadicea the Victorious Intriguing Frances Denney Hope Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient