Marki » A » orientalne « Grupy

Mukhallat Da’aim Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Mukhallat Da’aim Ajmal dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Mukhallat Da’aim marki Ajmal to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), róża z taif i ambra.

Agar (oud) Róża z Taif Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mukhallat Da’aim by Ajmal.

Mukhallat Da’aim Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Mukhallat Da’aim, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Mukhallat Da’aim, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mukhallat Da’aim marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mukhallat Da’aim marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Montale Ginger Musk Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Fresh Tobacco Caramel Korloff Paris Kn°II Yves Rocher Venise Jardin de France Ambree Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Nez a Nez Vanithe Tesori d`Oriente Hammam JoAnne Bassett Sacred Incense Laura Mercier Ambre Passion Elixir