Marki » A » orientalne « Grupy

Mawsouf Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Mawsouf Ajmal dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Mawsouf Ajmal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Mawsouf marki Ajmal to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia, róża i agar (oud).

Ambra Wanilia Róża Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mawsouf by Ajmal.

Mawsouf Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Mawsouf, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Mawsouf, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mawsouf marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mawsouf marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Donna Karan Chaos Thierry Mugler Eau de Star Guerlain Eau de Lit Montale Aoud Ambre Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Alain Delon Samourai Queen Latifah Queen by Queen Latifah Nez a Nez Vanithe Tesori d`Oriente Hammam Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Melange Perfume Melange Solid Perfume Warm Rasasi Al Oudh Al Mumaiz