Marki » A » orientalne « Grupy

Mawsouf Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Mawsouf Ajmal dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Mawsouf Ajmal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Mawsouf marki Ajmal to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia, róża i agar (oud).

Ambra Wanilia Róża Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mawsouf by Ajmal.

Mawsouf Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Mawsouf, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Mawsouf, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mawsouf marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mawsouf marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Frederic Malle Musc Ravageur Gres Ambre de Cabochard Esteban Ambre Yves Rocher Aztek Renee Musk biehl parfumkunstwerke eo01 Queen Latifah Queen by Queen Latifah Ulric de Varens Varens essentiel Ambre Mysterieux Memoire Liquide Amour Liquide Henri Bendel Incense & Musk Omnia Profumi Ambra Aesop Mystra