Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lure for Her Ajmal dla kobiet

Lure for Her Ajmal dla kobiet

Lure for Her Ajmal dla kobiet Zdjęcia

Lure for Her marki Ajmal to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lure for Her został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są Śliwka i morela; nutami serca są jaśmin i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutą bazy jest nuty drzewne.

Śliwka Morela

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lure for Her by Ajmal.

Lure for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Lure for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Lure for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lure for Her marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lure for Her marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Sun Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman LR Carmen Electra Crabtree & Evelyn Nadira La Perla J`Aime Precious Edition Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Sage Machado Garnet & Amethyst Thymes Red Cherie Korloff Paris Korloff Hugo Boss Boss Orange Sunset LR Heidi Klum Me