Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jade Ajmal dla kobiet

Jade Ajmal dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Jade marki Ajmal to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Jade został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są czerwone jabłko, mimoza, Śliwka, czereśnia i gruszka; nutami serca są róża i lilia; nutami bazy są piżmo, wanilia, ambra i nuty drzewne.

Czerwone jabłko Mimoza Śliwka Czereśnia Gruszka

Róża Lilia

Piżmo Wanilia Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jade by Ajmal.

Jade Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Jade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Jade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jade marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jade marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Moschino Moschino Funny! Naomi Campbell Eternal Beauty Esprit Celebration for Her Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense Escada Ocean Lounge Avon Pink Suede Molinard Les Fruits: Peche De Vigne La Senza Undiscovered Lucy B Pink Frangipani Lush So White Strange Invisible Perfumes Tropical Vial