Marki » A » orientalne « Grupy

Jaathbia Collection Mukhallat Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Jaathbia Collection Mukhallat Ajmal dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Jaathbia Collection Mukhallat marki Ajmal to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), ambra, szafran i piżmo.

Agar (oud) Ambra Szafran Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jaathbia Collection Mukhallat by Ajmal.

Jaathbia Collection Mukhallat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Jaathbia Collection Mukhallat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Jaathbia Collection Mukhallat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jaathbia Collection Mukhallat marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jaathbia Collection Mukhallat marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Escada Escada pour Homme Penhaligon`s Artemisia Ajmal Mawsouf L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Avon Little Black Dress Solange Azagury-Partridge Stoned Ava Luxe Madame X James Heeley Cardinal Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee Stella Cadente Miss Me Discrete Fendi Theorema Esprit d`Ete Miller Harris Piment des Baies