Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Haem Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Haem Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Haem Ajmal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Haem Ajmal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Haem marki Ajmal to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Haem został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są kwiaty i ambra; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Cytrusy

Kwiaty Ambra

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Haem by Ajmal.

Haem Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Haem, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Haem, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Haem marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Haem marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Chamade Calvin Klein Obsession Sheer FCUK FCUK Her Miss Sixty Miss Sixty Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Jette Joop Dark Sapphire Kim Kardashian Kim Kardashian Humiecki & Graef Clemency Tesori d`Oriente Fior di Loto Givenchy Play For Her Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Swiss Arabian Khawla