Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Haalih Ajmal dla kobiet

Haalih Ajmal dla kobiet

agarowy

Haalih marki Ajmal to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kardamon, różowy pieprz i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są labdanum, agar (oud) i jodła; nutami bazy są piżmo, ambra i paczula.

Kardamon Różowy pieprz Brazylijskie drzewo różane

Labdanum Agar (oud) Jodła

Piżmo Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Haalih by Ajmal.

Haalih Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Haalih, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Haalih, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Haalih marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Haalih marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Paco Rabanne Black XS Ted Lapidus Fou D`Elle L`Erbolario Sandalwood Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Rene Lezard Identite for Men Everlast Original 1910 Lili Bermuda Cedar DSH Perfumes Vintage Patchouly Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Les Nez Let Me Play the Lion Mazzolari Lei SoOud Kanz