Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Haalih Ajmal dla kobiet

Haalih Ajmal dla kobiet

agarowy

Haalih marki Ajmal to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kardamon, różowy pieprz i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są labdanum, agar (oud) i jodła; nutami bazy są piżmo, ambra i paczula.

Kardamon Różowy pieprz Brazylijskie drzewo różane

Labdanum Agar (oud) Jodła

Piżmo Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Haalih by Ajmal.

Haalih Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Haalih, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Haalih, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Haalih marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Haalih marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Alfred Dunhill Dunhill Ted Lapidus Fou D`Elle Helmut Lang Eau de Cologne E. Coudray Vanille Et Coco Mistral Balinese Vanilla CB I Hate Perfume CB93 Long Lost Perfume Bakir Reminiscence Essence by Reminiscence Lubin Itasca Dorin Un Air d’Arabie Musk Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi