Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Facets of Him Ajmal dla mężczyzn

Facets of Him Ajmal dla mężczyzn

Facets of Him Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia Facets of Him Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia Facets of Him Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia Facets of Him Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia Facets of Him Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia Facets of Him Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia Facets of Him Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia

Facets of Him marki Ajmal to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nazir Ajmal. Nutami głowy są ananas, kardamon i liść fiołka; nutami serca są nuty kwiatowe i nuty drzewne; nutami bazy są cedr i drzewo sandałowe.

Ananas Kardamon Liść fiołka

Nuty kwiatowe Nuty drzewne

Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Facets of Him by Ajmal.

Facets of Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Facets of Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Facets of Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Facets of Him marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Facets of Him marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Calvin Klein Euphoria Men Van Cleef & Arpels Tsar Antica Farmacista Fico Verde Floris No 89 Mexx Mexx Black for Him Carthusia Ligea la Sirena Smell Bent Felix Navidad Benetton Benetton Verde Man CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea Davidoff Champion Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Trussardi L'Uomo