Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Facets of Her Ajmal dla kobiet

Facets of Her Ajmal dla kobiet

Facets of Her Ajmal dla kobiet Zdjęcia Facets of Her Ajmal dla kobiet Zdjęcia Facets of Her Ajmal dla kobiet Zdjęcia Facets of Her Ajmal dla kobiet Zdjęcia Facets of Her Ajmal dla kobiet Zdjęcia Facets of Her Ajmal dla kobiet Zdjęcia Facets of Her Ajmal dla kobiet Zdjęcia

Facets of Her marki Ajmal to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Facets of Her został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nazir Ajmal. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, jaśmin, cedr i wanilia.

Gardenia Jaśmin Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Facets of Her by Ajmal.

Facets of Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Facets of Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Facets of Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Facets of Her marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Facets of Her marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Givenchy Only Givenchy Sarah Jessica Parker Lovely Roberto Verino Verino Pour Homme The Body Shop White Musk Morgan Morgan de Toi Les Nereides Musc de Samarkand Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Annika Sorenstam Annika Grossmith Shem - el- Nessim Lulu Beauty Gigi Borsari Bouquet di Violette