Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Blu Ajmal dla mężczyzn

Blu Ajmal dla mężczyzn

ozonowy
wodny

Blu marki Ajmal to kwiatowo - wodne perfumy dla mężczyzn. Blu został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, lawenda i arbuz; nutami serca są lotos i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Bergamotka Lawenda Arbuz

Lotos Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blu by Ajmal.

Blu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Blu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Blu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blu marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blu marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo Lancome O Oui! Cacharel Eau de Eden Calvin Klein Eternity Summer Puma Puma Aqua Woman Montana Montana Blue Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Hollister Ryder Halloween Halloween Kiss Clean Outdoor Shower Fresh Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour Lucy B Royal Water Lotus and Vanilla Musk