Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Blu Ajmal dla mężczyzn

Blu Ajmal dla mężczyzn

ozonowy
wodny

Blu marki Ajmal to kwiatowo - wodne perfumy dla mężczyzn. Blu został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, lawenda i arbuz; nutami serca są lotos i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Bergamotka Lawenda Arbuz

Lotos Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blu by Ajmal.

Blu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Blu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Blu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blu marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blu marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Escada Into the Blue Missoni Missoni Acqua Iceberg Twice Mypa Madonna Nudes 1979 Jean's Jil Sander Jil Sander Sport Water for Women Yves Rocher Ming Shu The Body Shop Oceanus Perfume Oil Antonio Banderas Blue Seduction Sarantis C-Thru Blue Opal O Boticario Nativa Spa  Violet + White Sandal Galimard Si Tu Savais... Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route