Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Amber Wood Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Amber Wood Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2

Amber Wood Ajmal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Amber Wood Ajmal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amber Wood marki Ajmal to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Amber Wood został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są jabłko, biały pieprz, lawenda i kardamon; nutami serca są irys i cedr; nutami bazy są ambra, nuty drzewne i paczula.

Jabłko Biały pieprz Lawenda Kardamon

Irys Cedr

Ambra Nuty drzewne Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber Wood by Ajmal.

Amber Wood Recenzje Perfum

Amber Wood by Ajmal 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Amber Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Amber Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber Wood marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber Wood marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Kenzo Flower by Kenzo Oriental Al-Rehab Aroos AL-Bahrain Al-Rehab Naseem Alfred Dunhill Dunhill Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man Rene Lezard Identite for Men Guerlain Iris Ganache Aveda Aveda Love L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal