Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Alf Lail o Lail Ajmal dla kobiet

Alf Lail o Lail Ajmal dla kobiet

Mam: 1

Alf Lail o Lail marki Ajmal to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Alf Lail o Lail został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nazir Ajmal. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty drzewne, piżmo i przyprawy.

Nuty kwiatowe Nuty drzewne Piżmo Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alf Lail o Lail by Ajmal.

Alf Lail o Lail Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Alf Lail o Lail, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Alf Lail o Lail, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alf Lail o Lail marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alf Lail o Lail marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Chopard Infiniment Gabriela Sabatini Private Edition Ralph Lauren Glamourous Daylight Nina Ricci L'Eau du Temps Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Alyssa Ashley White Musk Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Chloe Love Byblos Cielo Brut Parfums Prestige Straw Hat Faberlic Aora