Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Alf Lail o Lail Ajmal dla kobiet

Alf Lail o Lail Ajmal dla kobiet

Mam: 1

Alf Lail o Lail marki Ajmal to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Alf Lail o Lail został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nazir Ajmal. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty drzewne, piżmo i przyprawy.

Nuty kwiatowe Nuty drzewne Piżmo Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alf Lail o Lail by Ajmal.

Alf Lail o Lail Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Alf Lail o Lail, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Alf Lail o Lail, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alf Lail o Lail marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alf Lail o Lail marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Dolce&Gabbana By Avon Today Lacoste Touch of Spring Frederic Malle L'Eau d'Hiver Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Le Labo Rose 31 Nina Ricci Premier Jour Soleil Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Oriflame Volare