Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Al Shams Special Edition Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Al Shams Special Edition Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2

agarowy
Al Shams Special Edition Ajmal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Al Shams Special Edition Ajmal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Al Shams Special Edition marki Ajmal to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nazir Ajmal. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud).

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al Shams Special Edition by Ajmal.

Al Shams Special Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Al Shams Special Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Al Shams Special Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al Shams Special Edition marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al Shams Special Edition marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli L`Erbolario Sandalwood Lomani Ignition Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily Bois 1920 Vetiver Ambrato Dana Toujours Moi Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang CB I Hate Perfume CB93 Bath and Body Works Noir Acqua Novara odo-res 79 Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men