Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Al Shams Special Edition Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Al Shams Special Edition Ajmal dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2

agarowy
Al Shams Special Edition Ajmal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Al Shams Special Edition Ajmal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Al Shams Special Edition marki Ajmal to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nazir Ajmal. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud).

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al Shams Special Edition by Ajmal.

Al Shams Special Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Al Shams Special Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Al Shams Special Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al Shams Special Edition marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al Shams Special Edition marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Thierry Mugler A*Men Laura Biagiotti Sotto Voce Avon Tomorrow for Men Guerlain Habit de Metal Mona di Orio Oiro Dana Toujours Moi Vegueros Vegueros Molinard Les Orientaux: Patchouli Byredo Bal d'Afrique Creed Santal Imperial Loriblu Sensual Seduction Man Des Filles a la Vanille Patchouli Intime Secret