Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

006 Just Noir Ajmal dla kobiet i mężczyzn

006 Just Noir Ajmal dla kobiet i mężczyzn

006 Just Noir marki Ajmal to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, 006 Just Noir został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kardamon i róża; nutami serca są wetyweria, cedr i drzewo sandałowe; nutami bazy są cypriol i ambra.

Kardamon Róża

Wetyweria Cedr Drzewo sandałowe

Cypriol Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 006 Just Noir by Ajmal.

006 Just Noir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal 006 Just Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal 006 Just Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 006 Just Noir marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 006 Just Noir marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Le Baiser Du Dragon Balenciaga Cristobal pour Homme Jil Sander Jil Davidoff Silver Shadow Tom Ford Oud Wood Pierre Balmain Ambre Gris Rene Lezard Identite for Men Montale Aoud Red Flowers Serge Lutens Borneo 1834 Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Smell Bent Incensed DSH Perfumes Vetyver