Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Musk Instinct Airness dla mężczyzn

Musk Instinct Airness dla mężczyzn

tytoniowy
dymny

Musk Instinct marki Airness to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Musk Instinct został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kadzidło i kminek; nutami serca są tytoń i francuskie labdanum; nutami bazy są wetyweria i cedr.

Kadzidło Kminek

Tytoń Francuskie labdanum

Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musk Instinct by Airness.

Musk Instinct Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Airness Musk Instinct, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Airness Musk Instinct, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musk Instinct marki Airness. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musk Instinct marki Airness reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Diesel Plus Plus Masculine Estée Lauder Intuition for Men Rochas Absolu Penhaligon`s Hammam Bouquet Dana Ambush Geoffrey Beene Grey Flannel Ormonde Jayne Tolu Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Reminiscence Eau de Patchouli Avon Bond Girl 007 Forever The Organic Pharmacy Organic Glam Oud