Marki » A » aromatyczne « Grupy

Cool Instinct Airness dla mężczyzn

Cool Instinct Airness dla mężczyzn

Cool Instinct marki Airness to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cool Instinct został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są lawenda, pomarańcza, gruszka i kaktus; nutami serca są cynamon i geranium; nutami bazy są piżmo, paczula i drzewo sandałowe.

Lawenda Pomarańcza Gruszka Kaktus

Cynamon Geranium

Piżmo Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cool Instinct by Airness.

Cool Instinct Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Airness Cool Instinct, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Airness Cool Instinct, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cool Instinct marki Airness. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cool Instinct marki Airness reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man La Perla Grigioperla Attitude Yves Rocher Homme Nature Michael Jordan 23 Gap The Visionary Fred Hayman Hollywood for Men Profumi del Forte Tirrenico Demeter Fragrance Ginseng Root Parfums Berdoues Lavandula Vera CB I Hate Perfume Burning Leaves Yves Rocher Samarkande