Marki » A » « Grupy

Wall-E Air-Val International dla kobiet i mężczyzn

Wall-E Air-Val International dla kobiet i mężczyzn

Wall-E marki Air-Val International to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wall-E został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, pomarańcza, werbena cytrynowa i rozmaryn; nutami serca są lawenda, neroli i konwalia; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Cytryna Pomarańcza Werbena cytrynowa Rozmaryn

Lawenda Neroli Konwalia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wall-E by Air-Val International.

Wall-E Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Wall-E, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Wall-E, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wall-E marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wall-E marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Paolo Gigli Libeccio Yves Rocher Ode au Reve Jardin de France Extravieille Calvin Klein CK IN2U Heat for Her Culti Mediterranea Ermenegildo Zegna Zegna Colognia Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Enchanted Profumum Roma Ambra Aurea Cinq Mondes Rituel de l`Atlas Washington Tremlett Notting Hill Carnival CB I Hate Perfume Walking in the Air