Marki » A » « Grupy

Pirates Caribbean Air-Val International dla kobiet i mężczyzn

Pirates Caribbean Air-Val International dla kobiet i mężczyzn

Pirates Caribbean marki Air-Val International to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są jabłko, rumianek i bergamotka; nutami serca są jaśmin, konwalia, róża i orchidea; nutami bazy są heliotrop i fasolka tonka.

Jabłko Rumianek Bergamotka

Jaśmin Konwalia Róża Orchidea

Heliotrop Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pirates Caribbean by Air-Val International.

Pirates Caribbean Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Pirates Caribbean, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Pirates Caribbean, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pirates Caribbean marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pirates Caribbean marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Thierry Mugler Le Parfum Sonia Rykiel Belle en Rykiel Eau de Toillete Parfums DelRae Bois de Paradise Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Eclectic Collections Impression Betty Boop Betty Boop 2009 Bond No 9 High Line Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge Yves Rocher Framboise Bond No 9 Andy Warhol Montauk Bond No 9 Saks En Rose