Marki » A » « Grupy

Pirates Caribbean Air-Val International dla kobiet i mężczyzn

Pirates Caribbean Air-Val International dla kobiet i mężczyzn

Pirates Caribbean marki Air-Val International to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są jabłko, rumianek i bergamotka; nutami serca są jaśmin, konwalia, róża i orchidea; nutami bazy są heliotrop i fasolka tonka.

Jabłko Rumianek Bergamotka

Jaśmin Konwalia Róża Orchidea

Heliotrop Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pirates Caribbean by Air-Val International.

Pirates Caribbean Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Pirates Caribbean, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Pirates Caribbean, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pirates Caribbean marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pirates Caribbean marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yves Rocher Kiwi Cinq Mondes Rituel de l`Atlas Black Phoenix Alchemy Lab Plutonian Lucien Lelong Lelong Rochas Eau de Rochas Fraiche Vapro International Corvette Red Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008 Rochas Eau de Rochas Homme Renato Balestra Argento Pour Homme Puma Urban Motion for Her Cinq Mondes Pluie de Pétales de Roses